Unikaj

Z pewnością nie chcemy Ci mówić co możesz, a czego nie możesz używać, ale znajomość podstaw zapewnia podejmowanie świadomych decyzji. Chcemy dać Ci możliwość zwrócenia uwagi na informacje warte twojego czasu, oddzielanie faktów od mitów, co warto robić, a czego należy unikać.

Dlaczego mówimy "nie" dla syntetyków?

Chemia otacza nas we współczesnym świecie z każdej strony. Z tego też powodu, osoby które nigdy nie miały problemów skórnych, zaczynają mieć alergie, podrażnienia. Skóra po prostu przestaje sobie radzić z ilością nienaturalnych składników, na jakie jest narażona każdego dnia. Pozbawiona naturalnej bariery ochronnej, staje się bardziej podatna na zanieczyszczenia, wolne rodniki, suchość i wrażliwość. Co z kolei wpływa na starzenie się i ogólny stan zdrowia skóry.

Cenimy sobie szczerość i wiemy, że nasi konsumenci również. Kosmetyki robimy dla Was i dlatego bardzo uważnie Was słuchamy. Niejednokrotnie pojawiały się zapytania na temat danych składników, czy są one obecne w naszych kosmetykach. Chcemy dać Wam możliwość świadomego wyboru, tego co Wy uważacie za najlepsze. Dlatego w naszych kosmetykach znajdują się wyłącznie naturalne składniki, bardzo skrupulatnie dobrane, przebadane pod kątem skuteczności - od sprawdzonych dostawców. Większość z nich jest certyfikowana.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.