Męska pielęgnacja Unit4Men

Polska marka Unit4Men® to odpowiedź na potrzeby rynku kosmetycznego, przepełnionego głównie damskimi, ale też syntetycznymi produktami do pielęgnacji, które nie odpowiadają na potrzeby nowoczesnego i świadomego mężczyzny. Naszą pracę rozpoczęliśmy od dogłębnego przeanalizowania wszystkich dostępnych danych rynkowych, badań konsumenckich, potrzeb męskiej skóry, preferencji dotyczących opakowań i ogólnych oczekiwań mężczyzn wobec kosmetyków. Na ich podstawie rozpoczęliśmy pracę nad naszymi produktami. Przeprowadziliśmy dziesiątki badań i testów nad naturalnymi bazami kosmetycznymi, ekskluzywnymi kompozycjami zapachowymi, aby stworzyć całą linię, wysokiej jakości kosmetyków do męskiej pielęgnacji. Tworząc nasze produkty, kierowaliśmy się przede wszystkim męską estetyką, ergonomią użytkowania oraz jakością surowców, z których są wykonane. Staraliśmy się, aby każdy produkt wyglądał męsko, minimalistycznie i elegancko.

MISJA

Unit4Men® to marka tworzona z pasją, przy udziale szerokiego grona specjalistów, technologów, inżynierów i grafików. To co wyróżnia tą markę kosmetyków dla mężczyzn, to przede wszystkim szczerość, jasność przekazu, dbałość o najmniejszy element każdego produktu. Chcemy, abyście wybierając którykolwiek z naszych kosmetyków mieli 100% pewności, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości, bezpieczny, w pełni przebadany i co najważniejsze odpowiadający idealnie na potrzeby męskiej pielęgnacji.

NATURALNY SKŁAD

Wierzymy w potęgę natury, dlatego też wykorzystujemy w naszych kosmetykach siłę drzemiącą w składnikach naturalnych. Każdy produkt marki Unit4Men® zawiera wyłącznie naturalne substancje aktywne, których działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami. Ponadto nasze kosmetyki dla mężczyzn pozbawione są negatywnych składników, takich jak: siarczany (SLES, SLS), sztuczne barwniki, parabeny, silikony, czy oleje mineralne. Możesz być pewien, że dostajesz tylko to, co najlepsze!

ZAPACH

Przy tworzeniu produktów, zapach był dla nas kluczowy, gdyż wiemy, że mężczyźni często rezygnują z używania naturalnych kosmetyków, właśnie ze względu na ich specyficzny zapach. Dlatego też stworzyliśmy innowacyjne połączenie naturalnych składników z ekskluzywnymi zapachami męskich perfum. Produkt, który jest skuteczny, może również mieć intrygujący, męski zapach. Perfumy zawarte w naszych kosmetykach zostały stworzone przez perfumiarzy.

#nieMieszaj

To właśnie nas wyróżnia! Cała gama kosmetyków, począwszy od kremu do twarzy, żelu pod prysznic, wody po goleniu, po olej do brody i szampon do brody - w jednej, prawdziwie męskiej linii zapachowej. Koniec z mieszaniem zapachów różnych kosmetyków, których używasz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.